תוכנית אב לבינוי

נשלח 22 באפר׳ 2014, 1:08 על ידי לילך גיל   [ עודכן 22 באפר׳ 2014, 1:09 ]
שלום לכולם,
בשעה טובה, עם היציאה לחופש החל הבינוי. עד שנגיע לרווחה ולמבנים החדשים, אנו צפויים לתקופה שונה שתדרוש מאיתנו סבלנות ואורך רוח לחודשיים שעד סיום שנת הלימודים.
כתוצאה מהליך הבינוי ישנם כמה שינויים המפורטים להלן:
1. הכניסה והיציאה מבית החינוך הועתקה לשער הכניסה הצמוד לאולם הספורט. שם הוצבה כבר הבוטקה של ליאון. ניתן להשתמש בחנייה הסמוכה לאולם.
בכדי לא ליצור כאוס וסכנות בטיחותיות, אני מבקש להיכנס לחנייה מהחלק התחתון שלה הסמוך לואדי ולצאת מהחלק העליון. נא להימנע מלהיכנס עם רכבים לחלק שסמוך לשער, הכניסה והיציאה משם בשעות העומס תהיה מסוכנת. 
2. גם בתקופה זו, נא להקפיד ולא לחנות באדום לבן, גם אם זה "לכמה דקות".
3. בשל הבינוי, כל החצר הקדמית חסומה בפנינו. אי לכך יהיה לנו צפוף יותר. חצר האולם תיפתח לילדים החל מהשעה 9.00 ונעמה מורת החצר תשהה בה. בהפסקות, יוכלו הילדים לשחק בתוך האולם במשחקי כדור. במפגש הבוקר מחר, החונכים יעדכנו ויתדרכו את הילדים על כללי ההתנהגות בתקופה זו. ביום שישי, באסיפה, נעסוק בכך תוך העלאת קשיים, רעיונות ופיתרונות אפשריים.
4. מצורף מכתב מטעם היועץ הסביבתי של תהליך הבינוי ובו הסבר על עקרונות התיכנון הסביבתיים כפי שבאים לידי ביטוי בבינוי שלנו. בנוסף, מצורף קישור למרחב תוכנית האב לבינוי ובו כלל המידע על התהליך: 

Comments