ללא שם‏ > ‏

מרחב כיתות ג ו

המרחב של איתמר


גלריות תמונות  שכבה 

מנבסנט כיתה ג

מנבסנט כיתה ד

   

מנבסנט כיתה ד


 

מנבסנט כיתה ו



 

       









 מערכת שעות כתות ג  - ד

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

א

ב

ג

ד

ה

 

ו

08:00-08:45

 

 

 

 

 

מפגש בוקר

מפגש בוקר

מפגש בוקר

מפגש בוקר

מפגש בוקר  - מוזיקה עם גלעד

8.15 - 9.00

מבוכים ודרקונים ג-ו מחשבים

 

 

 

 

 

 

מרכז ספורט  ג-ו אסנת אולם

גלית - תמר

גלית

גלית חופשי - שפרה

גלית

גלית

 

מועדון הספר הטוב ג-ד דנה  - בית ד-ט

תום - תאנה

תום חופשי - שפרה

תום

תום

תום

 

ספורטאים וספורטאיות ג-ד איתמר בית א-ג

איתמר - בית ד-ט

איתמר

איתמר

איתמר

איתמר חופשי - נעמה

 

 

דנה - גלריה

דנה

דנה חופשי  ריבי

דנה

דנה

9.00 - 9.45

מבוכים ודרקונים ג-ו מחשבים

08:45-09:00

הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

 

מרכז ספורט  ג-ו אסנת אולם

 

 

 

 

 

 

 

מועדון הספר הטוב ג-ד דנה  - בית ד-ט

09:00-09:40

 

 

 

 

עברית ג' 1 גלית   - עברית

מדעים ד' שפרה - תאנה

מדעים ג' תום - תאנה

מוזיקה ג- ביטוי דרך שיר - מוזיקה

צילום ג-ד חגית - גלריה

 

ספורטאים וספורטאיות ג-ד איתמר בית א-ג

חשבון ג2 תמר - מתמטיקה

מחול ד יעל - ספח

תנ"ך ג-ד איתמר - גלריה

קשרים ואריגה ג חגית - גלריה

מדעים ד' שפרה תמר

9.45 - 10.15

הפסקה

עברית ד1 דנה - רימון

צ'רלי בממלכת השוקולד ג-ד אפרת - רימון

עולם ומלואו ג-ד יעל  -ג'ודו

עברית ד1 דנה - תמר

מדעים ג' תום תאנה

10.15 - 11.00

אסיפה

חשבון ד2 הדס - מחשבים

סיפורים תלמודיים ג-ד איתמר - גפן

תיאטרון ג-ד ריבי - מחול

חשבון ד2 הדס - מתמטיקה

מחול בנים א-ג יעל ספח

11.00 - 11.45

קבלת שבת

 

 

 

 

סיפורי יוגה ג-ד דנה עברית

 

 

 

 

 

 

 

 

9:40 - 9:45

הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

 

 

09:45-10:30

 

 

 

 

עברית ג' 1גלית - עברית

מדעים ד' שפרה - תאנה

חנ"ג ג-ד אסנת - אולם

עברית ג' 2 גלית -עברית

עברית ג' 2 גלית - תמר

 

חשבון ג2 תמר מתמטיקה

עושות ספורט ג-ד אסנת - אולם

מדעים ג' תום - תאנה

חשבון ג1 הדס - תאנה

חשבון ג1 הדס -עברית

 

עברית ד1 דנה -רימון

צ'רלי בממלכת השוקולד ג-ד אפרת - רימון

תנ"ך ג-ד איתמר - גלריה

עברית ד2 דנה - תמר

עברית ד2 דנה - תאנה

 

חשבון ד2 הדס - מחשבים

סיפורים תלמודיים ג-ד איתמר - גפן

תיאטרון ג-ד ריבי - מחול

חשבון ד1 הוד - מתמטיקה

חשבון ד1 הוד - מתמטיקה

 

 

 

 

 

 

 

10:30-11:00

הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

 

 

11:00-11:45

 

 

 

 

עברית ג' 2 גלית - תמר

אנגלית ד1 אושרית -רימון

יחד בישראל 2 ג-ד איתמר - גלריה

עברית ג' 1 גלית - מתמטיקה

עברית ג' 2 גלית - תמר

 

חשבון ג1 הדס -גפן

אנגלית ד 2 דפנה -גפן

סדנת ספורט 1 ג-ו אסנת - אולם

חשבון ג2 תמר - תאנה

חשבון ג1 הדס - עברית

 

עברית ד2 דנה -רימון

אנגלית ב-ג' דנה - קרוואן

תנועה דימיון ונשימה ג-ה הדס-מחול

אנגלית ד1 אושרית - רימון

עברית ד2 דנה - תאנה

 

חשבון ד 1 הוד - שטח אסור

כישורי חיים  ג אורה -ג'ודו

אנגלית ד 2 דפנה - גפן

חשבון ד1 הוד - מתמטיקה

 

 

סיפורי התורה ג- שפרה - תאנה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11:45-12:00

הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

 

 

סיפורי התורה ג-שפרה - תאנה

למה לי פוליטיקה ג-ד אפרת - רימון

יחד בישראל 2 ג-ד איתמר -גלריה

סיפורי יוגה ג-ד דנה

עברית ג' 1 גלית - תמר

12:00-12:45

יזמות חברתית ג-ד רונית -רימון

מחול ג - ספח

כדורסל ג-ה אסנת - אולם

שבילים למוזיקה ג-ד גלעד - מוזיקה

חשבון ג2 תמר - עברית

 

מחול ד' יעל

יחד בישראל 1 ג-ד איתמר - גפן

תנועה דימיון ונשימה ג-ה - הדס מחול

אוריגמי מתחילים  ג-ד תום - תאנה

עברית ד1 דנה - תאנה

 

גינה לימודית א-ג יערה

הרכב אקוסטי ג-ד מיכה מוזיקה

פיסול ג-ד חגית - גלריה

חשבון ד2 הדס - גפן

 

 

 

 

חנ"ג ג-ד אסנת

מרכז חשבון ג-ו הוד

 

הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

הפסקה

12:50-13:30

 

 

 

 

 

גינה לימודית א-ג יערה

למה לי פוליטיקה ג-ד אפרת - רימון

אנגלית ד1 אושרית - תאנה

אנגלית ד1 אושרית - רימון

אנגלית ב-ג' דנה תמר

סדנה פתוחה ג-ו - גלריה

מחול ג - ספח

אנגלית ד 2 דפנה - תמר

אנגלית ד 2 דפנה - גפן

כתבי עת  ג-ד יעל עברית

שירים תנכ"יים ג-ד איתמר תמר

יחד בישראל 1 ג-ד איתמר - גפן

שיעור ע"פ ספר ג  יעל עברית

הפסל הגדול ג-ו חגית ויערה - גלריה

אוריגמי מתקדמים ג-ו תום תאנה

יזמות חברתית ג-ד רונית -רימון

הרכב אקוסטי ג-ד מיכה מוזיקה

מרכז ספורט ג- אופיר - אולם

שבילים למוזיקה ג-ד גלעד - מוזיקה

התגוננות רחוב ג-ד

כישורי חיים  ד אורה - תאנה

 

 

 

מרכז חשבון ג-ו הוד +תמר

 

 

 

ציור ג-ד חגית - גלריה

 

 

 

 

 

 

13:30 - 14:15

רובוטיקה ד-ח גלעד

ועדת משמעת - הוד

ציור אופנה ה-ו צופי - רימון

 

ועדת ביקורת - גלעד, תום

 

 

ועדת גשר - נעמה

 

 

סדנה פתוחה ג-ו - גלריה

 

 

 

 

14:15 - 15:00

 

 

 

 

 

 

רובוטיקה ד-ח גלעד